biodrukarka

Nowa biodrukarka 3D na rynku!


Allevi to producent biodrukarek 3D z USA. Jego siedziba znajduje się w Filadelfii, a firma zyskała bardzo dużą popularność dzięki bardzo wysokiej jakości drukarek do bardzo wymagających zadań. Czym charakteryzuje się nowa drukarka Allevi 3? Przekonajmy się!

3 głowice i wymagające materiały

Innowacyjna drukarka Allevi 3 wyposażona jest w 3 głowice drukujące z : materiałów biologicznych, hydrożelowych, a także termoplastycznych. Producent zapewnia, że drukarka 3D umożliwia drukowanie dowolnej linii komórkowej, w dowolnej geometrii, dla dowolnej aplikacji. Co można wytworzyć z pomocą tej drukarki 3D? Przede wsyztskim organoidy, kości i chrząstki, unaczyniowienie, zastawki serca, tkanki elektroaktywne i wiele, wiele innych.

Urządzenie wszechstronne

Celem było stworzenie urządzenia wszechstronnego, nadającego się do drukowania w różnych labolatoriach. Drukarka 3D Allevi 3 pozwala na kontrolowanie każdego parametru drukowania za pomocą profesjonalnego oprogramowania, a także zapewnia maksymalną wydajność. Obszar roboczy tego urządzenia to 90 x 130 x 60 mm.

Warto pamiętać, że firma ma na swoim koncie biodrukarkę przystosowana do pracy na stacji kosmicznej.

Więcej na temat drukaer 3d znajdziesz na: www.cadxpert.com.pl

Maksymilian Bednarski

Maksymilian Bednarski

Informatyk z zawodu i pasji. Specjalista z zakresu technik drukarskich 3d oraz doboru sprzętu do tego rodzaju prac. Ceniony za fachowe podejście do tematu oraz zmierzanie za najnowszymi trendami.

Więcej postów